KONST / Litografier / Färglitografi 12409250
nr 1240 9250
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, 2 st, Peter Dahl (f. 1934), Sverige. Ej signerade, ej numrerade, Galleri Aix, bladets mått: 32x24, lösa blad
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 mars 2019
kl 19:55:23
11/3 19:34:54